Kronika – rok 2020

Události jsou řazeny chronologicky od nejstarší po novější.

Rok 2020 – překonáváme se

Roundová nalejvárna

15. února o polednách se vybraní reprezentanti našeho klubu v rámci roundové nalejvárny v Jiříkovicích pokusili o namáhavý výstup na nedalekou Mohylu Míru.

Zapomenuté figury

V pondělí 20.2. jsme společně zavzpomínali na staré figury z Basicu a Mainstreamu. Nejvíc se nám zalíbilo Curlique, ale není to snadné 🙂

Jitka Bonušová v Úvalech

Pro taneční svezení jsme se pod vedením Jitky Bonusové 2. března učili párové tance. Jitka si s námi na oplátku zatancoval Basic. Oběma stranám to nadmíru šlo a zábava byla skvělá po celý večer.

Na den dětí

1.6. po korona pauze opět rozjíždíme tancování! Tančíme, radujeme se, slavíme narozeniny a výročí, opakujeme Plus a je nám fajn.

Plus v Loučovicích

O víkendu 18.-20.9. se početná výprava z Úval objevila i v Loučovicích u Lipna, kde jsme pod vedením klubového callera Davida Dvořáka a spolu dalšími tanečníky z Čech, Německa a Rakouska pilovali celý víkend Plus. David navíc v sobotu oslavil 30 let callerování.

28.října

Poslední říjnový den jsme přivítali 7 nových zájemců o Square Dancing. Bohužel díky korona opatřením to bylo na dlouho poslední společné tancování.