Kronika – rok 2017

Události jsou řazeny chronologicky od nejstarší po novější.

2017 – budujeme klub

Country bál

V sobotu 25.2.2017 v sokolovně v Úvalech vlni jsme se v rytmu country. Na tradičním country bálu hráli Holokrci a my ukazovali Square Dancing.

Country bál v roce 2017

Navštívili nás Crazíci

V pondělí 6.3.2017 Jsme měli milou klubovou návštěvu z Prahy. Navštívili nás tanečníci z klubu Crazy Dancers. Děkujeme za návštěvu.

Klubový výlet

Pondělní státní svátek 8.5.2017 jsme využili ke klubovému výletu na Senohrabskou Baštírnu. My s dětmi jsme jsme se vrátili vlakem ještě před deštěm. Odvážnější tutisté pokračovali delším okruhem.

Návštěva klubu Crazy Dancers

V pondělí 22.5.2017 Jsme společně navštívili pražský klub Crazy Dancers. Na klubovém večeru se právě doučoval Basic a tak jsme to měli i jako přípravu na následující víkend, kdy se konalo Rainbow.

Rainbow

O víkendu 26.-28.5.2017 Vyrazila početná skupina tanečníků klubu ComeBack na CSCTA Convention, která byla spojena s tradičním Rainbow. Pořadatelem bylo Country Farrow a myslím, že jsme se při Basicu a pod vedením callerů z celé republiky a Dave Preskitta pěkně vyřádili.

Léto 2017

Od června do října 2017 jsme tancovali na jiných místech, protože Úvaly mají prázdniny. Sešli jsme se v Křeslicích a v Tuklatech. Nejpovedenější bylo ale grilování (a trochu tancování) u Horových na zahradě. Také jsme měli návštěvu i s callerem z Austrálie.

Den se Square Dance

V neděli 29.10.2017 se většina členů klubu sešla „U Ilji“ v tančírně na celodenní výuce Mainstreamu.

Waltz v county tancích

4.12. jsme místo Mikuláše oslavili waltz a strávili lekci v rytmu 1-2-3 a s výukou techniky tance. Bylo nás 5 a půll čtverylky, což je zatím rekord v návštěvnosti!

Waltz v country tancích a technika tance