Kronika – rok 2018

Události jsou řazeny chronologicky od nejstarší po novější.

2018 – Nová vlajka

Máme novou vlajku. Je úžasná a děkujeme Věře Pěnkavové.

CSCTA Convention

O víkendu 19.-21.1.2018 se početná družina našich tanečníků vydala na CSCTA Convention, která proběhla v Ostravě pod pořadatelskou taktovkou klubu Extend SDC. A prý to bylo „super“!

Setkání v Úsobí

V sobotu 3.2.2018 se početná výprava z našeho klubu vydala do Úsobí, kde jihlavský klub Silverspines slavil své sedmé narozeniny. Tančilo se celý den a calleroval Dingo. Byla to povedená akce.

Návštěva ve Waldershofu

V sobotu 10. března jsme se vypravili na klubovou návštěvu ke skupině Wild Bunch ve Waldershofu v Německu.

Iljovna opět v akci

24.3. se v tančírně Nebe na Zemi, která je známá jako Iljovna, opita silné asistence členů našeho klubu sešly 4 čtverylky nadšených tanečníků (víc se jich tam totiž nevejde).

U Caramelly

V pátek 6. dubna jsme se vypravili do Záběhlic na „škváru“ ke Caramelle.

Crazy mají Special Dance

A proto jsme se 14. dubna 2018 vypravili v hojném počtu do KD Kyje. Calleroval i americký caller Ted Lizotte. 

Crazy Dancers na návštěvě

V pondělí 7. května nás navštívili tanečníci z Crazy Dancers a přivezli si také skvělého callera Douga. Večer to byl vskutku náramný.

Skotské hry v Úvalech

Krásné talentované tanečnice a obětaví talentovaný tanečníci z ComeBack SDC Úvaly jsou ozdobou všech Highland Games in Czechia ever. A nejinak tomu bylo i 19. května 2018.

Cesta do Řezna

25. května se naše výprava zastavila kousek za Řeznem. V Neutrabligu tancují Smiling Bavarians, kteří nás uvítali ve svém klubu.

Cesta do Řezna

25. května se naše výprava zastavila kousek za Řeznem. V Neutrabligu tancují Smiling Bavarians, kteří nás uvítali ve svém klubu.

EU Square Dance Convention 2018

Výprava sedmi statečných z našeho klubu se o víkendu 20.-22.7.2018 rozhodla otáčet čtverylky na největším setkání tanečníků Square a Round Dance v Evropě. V roce 2018 to bylo v Amsterodamu.

Strakoničtí v Úvalech

Dalekou cestu z jihu absolvovali na naše pondělní tancování přátelé ze Strakonického klubu Rozálie a bližšího Jižního Města Crazy Dancers. 30. července byla zábava na parketu v plném proudu.

Callerka z Rakouska

6.8. nás navštívila rakouská callerka Michi Uttenberger

Svatomartinský Comeback

A je to tady. Pořádáme Special Dance. V sobotu 17.11. se za námi do úval vypravili tanečníci z celých Čech. Calleroval Doug a David Hrbáč a Dvořák. Do tance se zapojilo šest čtverylek.

Klubové Vánoce a GRADUACE

17.12.2018 jsme oslavovali Vánoce, ale především jsme dosáhli na vysněnou metu každého tanečníka Square Dance. GRADUACE. To je jako když skončíte střední a máte maturitu. Život začíná!